1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. EgzonH01
 2. EgzonH01
 3. EgzonH01
 4. EgzonH01
  Bump Bump, Rajoni prishtine.
  Postuar nga: EgzonH01, 24 Nëntor 2017 tek forumi: Diskutime tjera
 5. EgzonH01
 6. EgzonH01
 7. EgzonH01
 8. EgzonH01
  Mir se ju gjeta :--:)
  Postuar nga: EgzonH01, 5 Prill 2017 tek forumi: Prezantimi
 9. EgzonH01
 10. EgzonH01
 11. EgzonH01