1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Selim Baruti
 2. Selim Baruti
 3. Selim Baruti
 4. Selim Baruti
 5. Selim Baruti
 6. Selim Baruti
  Meqe ra llafi tek protesta [IMG]
  Postuar nga: Selim Baruti, 10 Dhjetor 2018 tek forumi: Depo
 7. Selim Baruti
 8. Selim Baruti
 9. Selim Baruti
 10. Selim Baruti
  Ne console
  Postuar nga: Selim Baruti, 25 Nëntor 2018 tek forumi: Programim
 11. Selim Baruti
 12. Selim Baruti
 13. Selim Baruti
  ...
  Temë nga: Selim Baruti, 17 Tetor 2018, 0 replies, tek forumi: Depo
 14. Selim Baruti
 15. Selim Baruti
 16. Selim Baruti
 17. Selim Baruti
 18. Selim Baruti
 19. Selim Baruti
 20. Selim Baruti