1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Xhimi Prishtine
 2. Xhimi Prishtine
 3. Xhimi Prishtine
 4. Xhimi Prishtine
 5. Xhimi Prishtine
  Me hitleap merr ban garant
  Postuar nga: Xhimi Prishtine, 6 Gusht 2020 në ora 19:36 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. Xhimi Prishtine
 7. Xhimi Prishtine
 8. Xhimi Prishtine
 9. Xhimi Prishtine
 10. Xhimi Prishtine
 11. Xhimi Prishtine
 12. Xhimi Prishtine
 13. Xhimi Prishtine
  Link?
  Postuar nga: Xhimi Prishtine, 30 Korrik 2020 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 14. Xhimi Prishtine
 15. Xhimi Prishtine
 16. Xhimi Prishtine
 17. Xhimi Prishtine
  Nuk lejohet.
  Postuar nga: Xhimi Prishtine, 20 Korrik 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 18. Xhimi Prishtine
 19. Xhimi Prishtine
 20. Xhimi Prishtine