1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. mos
 2. mos
  A mundem qe ta fshij krejt IE ?
  Postuar nga: mos, 13 Korrik 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. mos
  Krejt i kom provu po apet njejt
  Postuar nga: mos, 13 Korrik 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. mos
 5. mos
 6. mos
 7. mos
 8. mos
 9. mos
  Blerim flej rahat :)
  Postuar nga: mos, 11 Korrik 2013 tek forumi: Mësime
 10. mos
 11. mos
  Lindi Pc e kom provu , nuk fshihet
  Postuar nga: mos, 11 Korrik 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. mos
 13. mos
 14. mos
  Majk a bon me ta marr qit foto ? :)
  Postuar nga: mos, 8 Korrik 2013 tek forumi: Punimet Tuaja
 15. mos
 16. mos
 17. mos
 18. mos
 19. mos
 20. mos