1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Black IP'
  Ma i shpejt eshte :A
  Postuar nga: Black IP', 18 Qershor 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. Black IP'
 3. Black IP'
 4. Black IP'
 5. Black IP'
  Posto

  Pershendetje

  Mireseerdhe ne ITSHQIP <3 :D
  Postuar nga: Black IP', 25 Korrik 2013 tek forumi: Prezantimi
 6. Black IP'
 7. Black IP'
 8. Black IP'
 9. Black IP'
 10. Black IP'
 11. Black IP'
 12. Black IP'
 13. Black IP'
 14. Black IP'
  Sa $ po e shet :P
  Postuar nga: Black IP', 10 Prill 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. Black IP'
 16. Black IP'
 17. Black IP'
 18. Black IP'
 19. Black IP'
 20. Black IP'