1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. MarioH
 2. MarioH
 3. MarioH
 4. MarioH
 5. MarioH
 6. MarioH
 7. MarioH
 8. MarioH
 9. MarioH
 10. MarioH
  Me pelqen ItShqip i ri :)
  Status update by MarioH, 22 Maj 2013
 11. MarioH
 12. MarioH
 13. MarioH
 14. MarioH
 15. MarioH
 16. MarioH
 17. MarioH
  Posto

  1 Prilli

  1 prilli , dita e shenjte e politikaneve. :P
  Postuar nga: MarioH, 1 Prill 2013 tek forumi: Biseda të Lira
 18. MarioH
 19. MarioH
 20. MarioH