1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Klaudioo
 2. Klaudioo
 3. Klaudioo
  Nis cmimin
  Postuar nga: Klaudioo, 2 Dhjetor 2019 tek forumi: Shitje
 4. Klaudioo
  A ka mundsi cmimin n pm?
  Postuar nga: Klaudioo, 29 Nëntor 2019 tek forumi: Shitje
 5. Klaudioo
 6. Klaudioo
 7. Klaudioo
 8. Klaudioo
 9. Klaudioo
  A e ke ende ne shitje grupin??
  Postuar nga: Klaudioo, 22 Nëntor 2018 tek forumi: Shitje
 10. Klaudioo
 11. Klaudioo
  Profile Post Comment

  nga jan fansat dhe sa esht cmimi ?

  nga jan fansat dhe sa esht cmimi ?
  Profile Post Comment by Klaudioo, 21 Nëntor 2018
 12. Klaudioo
  Mirë se erdhe :)
  Postuar nga: Klaudioo, 21 Nëntor 2018 tek forumi: Prezantimi
 13. Klaudioo
 14. Klaudioo
 15. Klaudioo
 16. Klaudioo
 17. Klaudioo
 18. Klaudioo
 19. Klaudioo
 20. Klaudioo