1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Atdhe Mujaj
 2. Atdhe Mujaj
 3. Atdhe Mujaj
 4. Atdhe Mujaj
 5. Atdhe Mujaj
 6. Atdhe Mujaj
 7. Atdhe Mujaj
 8. Atdhe Mujaj
 9. Atdhe Mujaj
 10. Atdhe Mujaj
 11. Atdhe Mujaj
 12. Atdhe Mujaj
 13. Atdhe Mujaj
 14. Atdhe Mujaj
 15. Atdhe Mujaj
 16. Atdhe Mujaj
 17. Atdhe Mujaj
  Kush mund te me gjejë Literaturë për Python ?!
  Temë nga: Atdhe Mujaj, 10 Janar 2017, 5 replies, tek forumi: Programim
 18. Atdhe Mujaj
 19. Atdhe Mujaj