1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. agoniosmani
  Thread

  agoni agoni

  177.39.44.230:3389 go go
  Temë nga: agoniosmani, 10 Shkurt 2013, 1 replies, tek forumi: Counter Strike
 2. agoniosmani
  Thread

  agoni

  ku sh du me ble vps emil tem [email protected]
  Temë nga: agoniosmani, 25 Tetor 2012, 1 replies, tek forumi: Counter Strike