1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Pjeter
 2. Pjeter
 3. Pjeter
 4. Pjeter
  hahahah bos bre :v
  Postuar nga: Pjeter, 22 Maj 2020 tek forumi: 2D & 3D
 5. Pjeter
 6. Pjeter
 7. Pjeter
 8. Pjeter
 9. Pjeter
 10. Pjeter
 11. Pjeter
 12. Pjeter
 13. Pjeter
 14. Pjeter
  Faleminderit shum i nderuar :D
  Postuar nga: Pjeter, 2 Dhjetor 2019 tek forumi: Counter Strike
 15. Pjeter
 16. Pjeter
 17. Pjeter
 18. Pjeter
 19. Pjeter
 20. Pjeter