1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. AstronauT
 2. AstronauT
 3. AstronauT
 4. AstronauT
 5. AstronauT
 6. AstronauT
  po e kam avast
  Postuar nga: AstronauT, 8 Prill 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. AstronauT
 8. AstronauT
 9. AstronauT
 10. AstronauT
 11. AstronauT
 12. AstronauT
 13. AstronauT
 14. AstronauT
 15. AstronauT
 16. AstronauT
 17. AstronauT
 18. AstronauT
  nuk po bon :S
  Postuar nga: AstronauT, 5 Shkurt 2012 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 19. AstronauT
 20. AstronauT