1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. t0fx
 2. t0fx
 3. t0fx
  Urime!!
  Postuar nga: t0fx, 8 Janar 2020 tek forumi: Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip
 4. t0fx
 5. t0fx
 6. t0fx
 7. t0fx
 8. t0fx
 9. t0fx
 10. t0fx
 11. t0fx
 12. t0fx
 13. t0fx
 14. t0fx
  Profile Post

  Mire e bone daku

  Mire e bone daku
  Profile post by t0fx for ALBCODERS, 30 Korrik 2015
 15. t0fx
 16. t0fx
 17. t0fx
 18. t0fx
  #10
  Postuar nga: t0fx, 24 Korrik 2015 tek forumi: Oferta dhe vende të lira pune
 19. t0fx
 20. t0fx
  Profile Post

  Ku je mer te keqen

  Ku je mer te keqen
  Profile post by t0fx for ALBCODERS, 22 Korrik 2015