1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Bl.eri
 2. Bl.eri
 3. Bl.eri
 4. Bl.eri
 5. Bl.eri
 6. Bl.eri
 7. Bl.eri
  provo bere update telefonin.
  Postuar nga: Bl.eri, 27 Shtator 2012 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. Bl.eri
 9. Bl.eri
 10. Bl.eri
 11. Bl.eri
 12. Bl.eri
  un
  Postuar nga: Bl.eri, 5 Gusht 2012 tek forumi: Mësime
 13. Bl.eri
 14. Bl.eri
  instalo Nimbuzz
  Postuar nga: Bl.eri, 5 Gusht 2012 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. Bl.eri
 16. Bl.eri
 17. Bl.eri
 18. Bl.eri
 19. Bl.eri
 20. Bl.eri