1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. patriotishqiptar
 2. patriotishqiptar
 3. patriotishqiptar
 4. patriotishqiptar
 5. patriotishqiptar
 6. patriotishqiptar
 7. patriotishqiptar
  Posto

  Ndihmë Ebay

  co.uk e kam hapur
  Postuar nga: patriotishqiptar, 18 Nëntor 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. patriotishqiptar
 9. patriotishqiptar
 10. patriotishqiptar
 11. patriotishqiptar
 12. patriotishqiptar
 13. patriotishqiptar
 14. patriotishqiptar
  Anyone?
  Postuar nga: patriotishqiptar, 16 Tetor 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. patriotishqiptar
 16. patriotishqiptar
 17. patriotishqiptar
  Dikush a me ndihmon?
  Postuar nga: patriotishqiptar, 3 Korrik 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 18. patriotishqiptar
 19. patriotishqiptar
 20. patriotishqiptar