1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. chc00der
 2. chc00der
 3. chc00der
 4. chc00der
 5. chc00der
 6. chc00der
 7. chc00der
 8. chc00der
 9. chc00der
 10. chc00der
 11. chc00der
 12. chc00der
  GoogleChrome edhe Mozilla Firefox
  Postuar nga: chc00der, 2 Nëntor 2011 tek forumi: Tjera
 13. chc00der
 14. chc00der
 15. chc00der
  Posto

  bl4ckMamba

  ok FLM vlla
  Postuar nga: chc00der, 17 Mars 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 16. chc00der
  Posto

  bl4ckMamba

  ak47 spo di mir ru me photoshop :S
  Postuar nga: chc00der, 17 Mars 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 17. chc00der
  Posto

  ak47*** card

  psdgraphics.com qitu e ke mar !
  Postuar nga: chc00der, 17 Mars 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 18. chc00der
  Miresevjen Kalo mir !
  Postuar nga: chc00der, 16 Mars 2011 tek forumi: Prezantimi
 19. chc00der
  Posto

  bl4ckMamba

  Thnnx
  Postuar nga: chc00der, 16 Mars 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 20. chc00der
  Thread

  EDesign

  [img] Nese ju pelqen kjo + REP
  Temë nga: chc00der, 16 Mars 2011, 2 replies, tek forumi: Punimet Tuaja