1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Komandanti
 2. Komandanti
 3. Komandanti
 4. Komandanti
 5. Komandanti
 6. Komandanti
 7. Komandanti
 8. Komandanti
 9. Komandanti
  Mire se erdhe
  Postuar nga: Komandanti, 23 Mars 2020 tek forumi: Prezantimi
 10. Komandanti
 11. Komandanti
  Mire se na erdhe ...kalo mire
  Postuar nga: Komandanti, 17 Mars 2020 tek forumi: Prezantimi
 12. Komandanti
 13. Komandanti
 14. Komandanti
 15. Komandanti
 16. Komandanti
 17. Komandanti
 18. Komandanti
 19. Komandanti
 20. Komandanti