1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. AlbIT.fr
 2. AlbIT.fr
 3. AlbIT.fr
 4. AlbIT.fr
  Flm
  Postuar nga: AlbIT.fr, 19 Dhjetor 2018 tek forumi: Problemet e zgjidhura
 5. AlbIT.fr
  Si fitohen piket ne ITSHIP?
  Temë nga: AlbIT.fr, 19 Dhjetor 2018, 6 replies, tek forumi: Problemet e zgjidhura
 6. AlbIT.fr
 7. AlbIT.fr
 8. AlbIT.fr
 9. AlbIT.fr
 10. AlbIT.fr
 11. AlbIT.fr
 12. AlbIT.fr
 13. AlbIT.fr
 14. AlbIT.fr
  AlbIT, Shqiptar i Kosoves. PR01
  Status update by AlbIT.fr, 29 Nëntor 2018
 15. AlbIT.fr
  Edhe 1 + e ki prej meje
  Postuar nga: AlbIT.fr, 29 Nëntor 2018 tek forumi: Video Mësime
 16. AlbIT.fr
 17. AlbIT.fr
 18. AlbIT.fr
 19. AlbIT.fr
 20. AlbIT.fr
  Thnx Shqipe
  Postuar nga: AlbIT.fr, 26 Tetor 2018 tek forumi: GNU/Linux