1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. ingjeksion
  PM
  Postuar nga: ingjeksion, 21 Tetor 2017 tek forumi: Mësime
 2. ingjeksion
 3. ingjeksion
 4. ingjeksion
 5. ingjeksion
 6. ingjeksion
  jo
  Postuar nga: ingjeksion, 13 Dhjetor 2015 tek forumi: C# // C++ // VisualBasic
 7. ingjeksion
 8. ingjeksion
 9. ingjeksion
 10. ingjeksion
 11. ingjeksion
  vetem Html dhe css
  Postuar nga: ingjeksion, 25 Nëntor 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. ingjeksion
 13. ingjeksion
 14. ingjeksion
 15. ingjeksion
 16. ingjeksion
 17. ingjeksion
 18. ingjeksion
 19. ingjeksion
 20. ingjeksion