1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. pumma
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
  Postuar nga: pumma, 11 Korrik 2020 në ora 09:26 tek forumi: Prezantimi
 2. pumma
 3. pumma
 4. pumma
 5. pumma
 6. pumma
 7. pumma
  Ne rregull suksese
  Postuar nga: pumma, 3 Korrik 2020 tek forumi: Programim
 8. pumma
 9. pumma
 10. pumma
 11. pumma
 12. pumma
 13. pumma
 14. pumma
 15. pumma
 16. pumma
 17. pumma
 18. pumma
 19. pumma
 20. pumma