1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Zeshkani200
 2. Zeshkani200
 3. Zeshkani200
 4. Zeshkani200
  [IMG] per kerre qet program
  Temë nga: Zeshkani200, 29 Qershor 2020 në ora 11:00, 2 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 5. Zeshkani200
  a ka munsi dikush te ma dergoj nje windows 7 me licens flm
  Temë nga: Zeshkani200, 15 Qershor 2020, 1 replies, tek forumi: Depo
 6. Zeshkani200
 7. Zeshkani200
 8. Zeshkani200
 9. Zeshkani200
 10. Zeshkani200
 11. Zeshkani200
 12. Zeshkani200
 13. Zeshkani200
 14. Zeshkani200
 15. Zeshkani200
 16. Zeshkani200
 17. Zeshkani200
 18. Zeshkani200
 19. Zeshkani200
 20. Zeshkani200