1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. f0xEr
 2. f0xEr
 3. f0xEr
 4. f0xEr
 5. f0xEr
 6. f0xEr
 7. f0xEr
 8. f0xEr
 9. f0xEr
 10. f0xEr
 11. f0xEr
  Flm
  Postuar nga: f0xEr, 10 Maj 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. f0xEr
 13. f0xEr
  Faliminderit Aivi
  Postuar nga: f0xEr, 1 Prill 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 14. f0xEr
 15. f0xEr
 16. f0xEr
 17. f0xEr
 18. f0xEr
  Euroshqipe.org / Portal Shqiptar!
  Temë nga: f0xEr, 10 Korrik 2012, 2 replies, tek forumi: Faqet Shqiptare
 19. f0xEr
 20. f0xEr