1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. profesori
 2. profesori
 3. profesori
  Edhe sa dite smujm me i terheq leket a din kush
  Postuar nga: profesori, 29 Qershor 2020 në ora 10:00 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. profesori
 5. profesori
 6. profesori
  permi 700
  Postuar nga: profesori, 24 Qershor 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. profesori
 8. profesori
 9. profesori
 10. profesori
  flm miq
  Postuar nga: profesori, 17 Qershor 2020 tek forumi: Mësime
 11. profesori
 12. profesori
 13. profesori
 14. profesori
 15. profesori
 16. profesori
 17. profesori
 18. profesori
 19. profesori
 20. profesori