1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. M.L
 2. M.L
  A ka dikush a ska ?
  Postuar nga: M.L, 29 Qershor 2020 në ora 23:20 tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 3. M.L
  Pershendetje blej bitcoin 300 euro
  Temë nga: M.L, 29 Qershor 2020 në ora 20:01, 2 replies, tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 4. M.L
 5. M.L
 6. M.L
 7. M.L
  sa k i ka ig ?
  Postuar nga: M.L, 9 Qershor 2020 tek forumi: Shitje
 8. M.L
 9. M.L
  po
  Postuar nga: M.L, 3 Qershor 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 10. M.L
 11. M.L
 12. M.L
 13. M.L
 14. M.L
  pm nese ke mundsi
  Postuar nga: M.L, 2 Maj 2020 tek forumi: Mësime
 15. M.L
  500 - 600 euro
  Postuar nga: M.L, 25 Prill 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 16. M.L
 17. M.L
 18. M.L
 19. M.L
 20. M.L