1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. PirateKS
 2. PirateKS
 3. PirateKS
 4. PirateKS
 5. PirateKS
 6. PirateKS
 7. PirateKS
 8. PirateKS
 9. PirateKS
  V1 [IMG] V2 [IMG] [IMG]
  Temë nga: PirateKS, 12 Janar 2014, 3 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 10. PirateKS
 11. PirateKS
 12. PirateKS
 13. PirateKS
 14. PirateKS
 15. PirateKS
  [IMG]
  Temë nga: PirateKS, 26 Maj 2013, 1 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 16. PirateKS
 17. PirateKS
 18. PirateKS
 19. PirateKS
 20. PirateKS