1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. DardanDaci
 2. DardanDaci
 3. DardanDaci
 4. DardanDaci
 5. DardanDaci
 6. DardanDaci
 7. DardanDaci
  Urime per postin e par !!:rolleyes:
  Postuar nga: DardanDaci, 28 Mars 2020 në ora 23:53 tek forumi: Siguria në përgjithësi
 8. DardanDaci
  Brravo :)
  Postuar nga: DardanDaci, 27 Mars 2020 në ora 16:44 tek forumi: PHP // ASP // Python
 9. DardanDaci
 10. DardanDaci
 11. DardanDaci
 12. DardanDaci
  [MEDIA]
  Postuar nga: DardanDaci, 23 Mars 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. DardanDaci
  Po rdp
  Postuar nga: DardanDaci, 21 Mars 2020 tek forumi: Ueb Hosting dhe Domaine
 14. DardanDaci
 15. DardanDaci
 16. DardanDaci
 17. DardanDaci
 18. DardanDaci
 19. DardanDaci
 20. DardanDaci