1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. ooxhulio
 2. ooxhulio
 3. ooxhulio
 4. ooxhulio
 5. ooxhulio
 6. ooxhulio
 7. ooxhulio
 8. ooxhulio
 9. ooxhulio
 10. ooxhulio
 11. ooxhulio
 12. ooxhulio
 13. ooxhulio
  Thread

  Sondazh

  iPhone 5S apo Samsung Galaxy S4?
  Temë nga: ooxhulio, 12 Shtator 2013, 3 replies, tek forumi: Telefona të mençur dhe Tabletë PC
 14. ooxhulio
 15. ooxhulio
 16. ooxhulio
 17. ooxhulio
  Cilat jane taksat e adsense?
  Temë nga: ooxhulio, 1 Korrik 2013, 7 replies, tek forumi: Google AdSense
 18. ooxhulio
 19. ooxhulio
 20. ooxhulio
  Sa vonon Ceku per te ardh perafersisht?
  Temë nga: ooxhulio, 20 Qershor 2013, 1 replies, tek forumi: Google AdSense