1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Fitahh
 2. Fitahh
  Posto

  Libra falas

  Jua dergova te gjitheve :)
  Postuar nga: Fitahh, 30 Mars 2019 tek forumi: HTML // CSS // JavaScript
 3. Fitahh
 4. Fitahh
 5. Fitahh
 6. Fitahh
 7. Fitahh
 8. Fitahh
 9. Fitahh
  pm
  Postuar nga: Fitahh, 21 Tetor 2017 tek forumi: Mësime
 10. Fitahh
  a dini naj web tmir me ble VPS ?
  Postuar nga: Fitahh, 26 Shtator 2017 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 11. Fitahh
 12. Fitahh
 13. Fitahh
 14. Fitahh
 15. Fitahh
 16. Fitahh
 17. Fitahh
  Posto

  Libra falas

  Jau dergova te gjithve librat :D
  Postuar nga: Fitahh, 23 Prill 2017 tek forumi: HTML // CSS // JavaScript
 18. Fitahh
 19. Fitahh
 20. Fitahh
  Posto

  Libra falas

  U kry
  Postuar nga: Fitahh, 23 Shtator 2016 tek forumi: HTML // CSS // JavaScript