1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Omerr
 2. Omerr
  Pm linkun Sent from my SM-G925F using Tapatalk
  Postuar nga: Omerr, 23 Shtator 2019 tek forumi: Shitje
 3. Omerr
 4. Omerr
 5. Omerr
 6. Omerr
 7. Omerr
 8. Omerr
 9. Omerr
 10. Omerr
 11. Omerr
  [IMG]
  Postuar nga: Omerr, 29 Maj 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. Omerr
 13. Omerr
 14. Omerr
 15. Omerr
 16. Omerr
  PM
  Postuar nga: Omerr, 12 Janar 2019 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 17. Omerr
 18. Omerr
 19. Omerr
 20. Omerr