1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. pumma
 2. pumma
 3. pumma
 4. pumma
 5. pumma
 6. pumma
 7. pumma
 8. pumma
 9. pumma
 10. pumma
 11. pumma
  Mire se erdhe :)
  Postuar nga: pumma, 7 Dhjetor 2019 tek forumi: Prezantimi
 12. pumma
 13. pumma
  ndonje ndihme ?
  Postuar nga: pumma, 12 Nëntor 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 14. pumma
 15. pumma
 16. pumma
 17. pumma
  dergoje edhe tek une ne pm
  Postuar nga: pumma, 12 Shtator 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 18. pumma
  Profile Post Comment

  500e

  500e
  Profile Post Comment by pumma, 7 Shtator 2019
 19. pumma
  Profile Post Comment

  Po ende ne shitje eshte

  Po ende ne shitje eshte
  Profile Post Comment by pumma, 6 Shtator 2019
 20. pumma
  Pixel iptv
  Postuar nga: pumma, 1 Shtator 2019 tek forumi: Sistemet Operative