1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. meteori
  Po per emigrim a ka mundesi
  Postuar nga: meteori, 7 Dhjetor 2019 në ora 11:54 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. meteori
  Mundesi te tjera spaska apo
  Postuar nga: meteori, 6 Dhjetor 2019 në ora 21:33 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. meteori
  Ku duhet me apliku per canada visa lottery
  Temë nga: meteori, 6 Dhjetor 2019 në ora 20:35, 6 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. meteori
 5. meteori
 6. meteori
 7. meteori
 8. meteori
 9. meteori
 10. meteori
 11. meteori
 12. meteori
 13. meteori
 14. meteori
 15. meteori
 16. meteori
  Per qka sherben itunes cards
  Temë nga: meteori, 3 Shtator 2019, 1 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 17. meteori
 18. meteori
 19. meteori
 20. meteori