1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. AldiP
  Pse kushton aq shum?
  Postuar nga: AldiP, 24 Shkurt 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. AldiP
  Youtube vlla jo shtepi
  Postuar nga: AldiP, 24 Shkurt 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. AldiP
 4. AldiP
 5. AldiP
  Ku e lexove pa rreklam?
  Postuar nga: AldiP, 3 Shkurt 2019 tek forumi: Android
 6. AldiP
 7. AldiP
 8. AldiP
 9. AldiP
  Shum flm per ndimen vlla
  Postuar nga: AldiP, 21 Janar 2019 tek forumi: Depo
 10. AldiP
 11. AldiP
 12. AldiP
 13. AldiP
 14. AldiP
 15. AldiP
 16. AldiP
 17. AldiP