1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. @Alvi
 2. @Alvi
 3. @Alvi
 4. @Alvi
 5. @Alvi
 6. @Alvi
 7. @Alvi
 8. @Alvi
 9. @Alvi
 10. @Alvi
 11. @Alvi
 12. @Alvi
 13. @Alvi
  Mirë se na erdhe ne forum!
  Postuar nga: @Alvi, 25 Shkurt 2019 tek forumi: Prezantimi
 14. @Alvi
 15. @Alvi
 16. @Alvi
 17. @Alvi
 18. @Alvi
 19. @Alvi
  Miresevjen!
  Postuar nga: @Alvi, 19 Janar 2019 tek forumi: Prezantimi
 20. @Alvi