1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. newc0de.
 2. newc0de.
 3. newc0de.
 4. newc0de.
 5. newc0de.
  thnx shum
  Postuar nga: newc0de., 25 Janar 2010 tek forumi: Counter Strike
 6. newc0de.
  Posto

  [Rreth IE 8]

  thnx shum
  Postuar nga: newc0de., 25 Janar 2010 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. newc0de.
 8. newc0de.
  Posto

  [Rreth IE 8]

  nuk boon :s
  Postuar nga: newc0de., 23 Janar 2010 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 9. newc0de.
  Shum Mir Suksese
  Postuar nga: newc0de., 23 Janar 2010 tek forumi: Punimet Tuaja
 10. newc0de.
  E thjesht Por e Bukur
  Postuar nga: newc0de., 23 Janar 2010 tek forumi: Punimet Tuaja
 11. newc0de.
 12. newc0de.
 13. newc0de.
 14. newc0de.
 15. newc0de.
 16. newc0de.
 17. newc0de.
 18. newc0de.
  TE Uroj Suksese /newc0de.
  Postuar nga: newc0de., 21 Janar 2010 tek forumi: Faqet Shqiptare
 19. newc0de.
 20. newc0de.