1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. DarKr0x
 2. DarKr0x
 3. DarKr0x
 4. DarKr0x
 5. DarKr0x
 6. DarKr0x
 7. DarKr0x
  Postuar nga: DarKr0x, 5 Dhjetor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. DarKr0x
 9. DarKr0x
 10. DarKr0x
  Jo
  Postuar nga: DarKr0x, 1 Dhjetor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 11. DarKr0x
 12. DarKr0x
  Black friday deals :(
  Postuar nga: DarKr0x, 20 Nëntor 2018 tek forumi: Bitcoin
 13. DarKr0x
 14. DarKr0x
 15. DarKr0x
 16. DarKr0x
 17. DarKr0x
 18. DarKr0x
  Really? o_O
  Postuar nga: DarKr0x, 25 Tetor 2018 tek forumi: Valutat Tjera Virtuale
 19. DarKr0x
 20. DarKr0x