1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. M.L
 2. M.L
 3. M.L
  :D
  Postuar nga: M.L, 7 Prill 2019 tek forumi: Projektet Tuaja
 4. M.L
 5. M.L
 6. M.L
 7. M.L
 8. M.L
  po
  Postuar nga: M.L, 22 Mars 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 9. M.L
 10. M.L
 11. M.L
 12. M.L
 13. M.L
  me sheno ne pm
  Postuar nga: M.L, 18 Mars 2019 tek forumi: Diskutime tjera
 14. M.L
 15. M.L
  tplink
  Postuar nga: M.L, 17 Mars 2019 tek forumi: Ndihmë rreth rrjetave
 16. M.L
 17. M.L
 18. M.L
 19. M.L
  :D
  Postuar nga: M.L, 8 Mars 2019 tek forumi: Siguria në përgjithësi
 20. M.L