1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Bagin
 2. Bagin
  AdSense
  Postuar nga: Bagin, 16 Shkurt 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. Bagin
 4. Bagin
  Të sugjeroj Dropbox
  Postuar nga: Bagin, 13 Shkurt 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 5. Bagin
  Posto

  2019-a

  Më mirë se 2018 fillimi...
  Postuar nga: Bagin, 12 Shkurt 2019 tek forumi: Biseda të Lira
 6. Bagin
  +1
  Postuar nga: Bagin, 1 Shkurt 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. Bagin
  A Way Out #1
  Postuar nga: Bagin, 30 Janar 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. Bagin
  Nuk ja vlen
  Postuar nga: Bagin, 29 Janar 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 9. Bagin
 10. Bagin
 11. Bagin
 12. Bagin
  Suksese
  Postuar nga: Bagin, 29 Nëntor 2018 tek forumi: Diskutime tjera
 13. Bagin
 14. Bagin
  Email-in
  Postuar nga: Bagin, 16 Nëntor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. Bagin
 16. Bagin
 17. Bagin
  Sorry!
  Postuar nga: Bagin, 13 Maj 2018 tek forumi: Biseda të Lira
 18. Bagin
  Vetëm angleze?
  Postuar nga: Bagin, 13 Maj 2018 tek forumi: Biseda të Lira
 19. Bagin
  Suksese
  Postuar nga: Bagin, 1 Maj 2018 tek forumi: Faqet Shqiptare
 20. Bagin
  Posto

  Viti 2030!

  2
  Postuar nga: Bagin, 7 Mars 2018 tek forumi: Biseda të Lira