1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. oo1o
 2. oo1o
 3. oo1o
 4. oo1o
 5. oo1o
 6. oo1o
  pm
  Postuar nga: oo1o, 29 Tetor 2017 tek forumi: Mësime
 7. oo1o
  Ne Github ki plot, veq a te kryne pune.
  Postuar nga: oo1o, 29 Tetor 2017 tek forumi: Programim
 8. oo1o
 9. oo1o
 10. oo1o
 11. oo1o
 12. oo1o
 13. oo1o
 14. oo1o
 15. oo1o
 16. oo1o
  Pershendetje Pershendetje
  Postuar nga: oo1o, 7 Korrik 2017 tek forumi: Prezantimi
 17. oo1o
 18. oo1o
 19. oo1o
 20. oo1o