1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. drini1986
  Une ta ble por jo me vps me dueht trafik reale
  Postuar nga: drini1986, 16 Maj 2019 në ora 11:47 tek forumi: Depo
 2. drini1986
 3. drini1986
 4. drini1986
 5. drini1986
 6. drini1986
 7. drini1986
 8. drini1986
 9. drini1986
 10. drini1986
 11. drini1986
 12. drini1986
 13. drini1986
 14. drini1986
 15. drini1986
 16. drini1986
 17. drini1986
 18. drini1986
  Kush me ndimon me nje clickjacking
  Temë nga: drini1986, 4 Janar 2019, 7 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 19. drini1986
 20. drini1986