1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. G4SHI
 2. G4SHI
 3. G4SHI
 4. G4SHI
  Suksese dizajn i bukur :)
  Postuar nga: G4SHI, 13 Shkurt 2019 tek forumi: Faqet Shqiptare
 5. G4SHI
 6. G4SHI
  pm kqyr
  Postuar nga: G4SHI, 4 Dhjetor 2018 tek forumi: Shitje
 7. G4SHI
  Pom pëlqen qekjo brravo tkoft :)
  Postuar nga: G4SHI, 27 Nëntor 2018 tek forumi: Projektet Tuaja
 8. G4SHI
 9. G4SHI
 10. G4SHI
 11. G4SHI
 12. G4SHI
 13. G4SHI
 14. G4SHI
 15. G4SHI
 16. G4SHI
 17. G4SHI
 18. G4SHI
 19. G4SHI
 20. G4SHI