1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit

Vargu i aktiviteteve për të gjithë anëtarët e regjistruar në Informatika Shqiptare.

 1. FitimKurteshi u përgjigjë tek tema Shiko Filma Online Me Titra Shqip [Pa Rreklama].

  Ka plot menyra me i ndalu reklamat nder to osht njo thirret adguard qe cilin dush filum e lshon stqet reklama as kurgjo e kqyr filmin...

  21 Nëntor 2018 në ora 05:09
 2. Flamur Rudi postoi një temë të re.

  [Ndihme] Java. .

  Ndonje link video n'youtube apo diqka qe me ndihmon te mesoj java'n si fillestar

  Forum: Programim

  21 Nëntor 2018 në ora 04:39
 3. BlackEagle liked Mevlan Sopa's post in the thread Shiko Filma Online Me Titra Shqip [Pa Rreklama].

  Z.KMN Tek Ne 1 Regjistrim Dhe Kryhet Kqyr Sa Te Duash Filme Tek Filma24 , FilmaOn Reklama ads ka plot 1 film nuk mundesh me kqyr Rehat!...

  21 Nëntor 2018 në ora 02:47
 4. Limmy89 u përgjigjë tek tema si mundem ta thjej fanpagen pasi ma eshte bllokuar.

  eshte fjala per fanpage ekam pas edhe ekam perdor dmth football edhe kopjum edhe facebook ma ka mshel faqen dmth poma qet qe ma ka bllokue

  21 Nëntor 2018 në ora 02:02
 5. beharluu u përgjigjë tek tema Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar.

  Suksese :)

  21 Nëntor 2018 në ora 00:41
 6. Mevlan Sopa u përgjigjë tek tema Shiko Filma Online Me Titra Shqip [Pa Rreklama].

  Z.KMN Tek Ne 1 Regjistrim Dhe Kryhet Kqyr Sa Te Duash Filme Tek Filma24 , FilmaOn Reklama ads ka plot 1 film nuk mundesh me kqyr Rehat!...

  21 Nëntor 2018 në ora 00:06
 7. NANO postoi një temë të re.

  Pyetje Problem me instant article

  Pershendetje antarë , mbasi qe krejt patem telashe me facebook dashta me dite a ju osht kthy aksesi neper faqe respektivisht ne instant...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  20 Nëntor 2018 në ora 23:56
 8. DailyTeCh liked Poshnjari's post in the thread Re: YouTube will no longer allow creators to make money until they reach 10,000 views.

  Nëse të kanë pranuar mos e vrit mëndjen, lëre google të bëj punën e vetë.

  20 Nëntor 2018 në ora 23:53
 9. Poshnjari u përgjigjë tek tema Re: YouTube will no longer allow creators to make money until they reach 10,000 views.

  Nëse të kanë pranuar mos e vrit mëndjen, lëre google të bëj punën e vetë.

  20 Nëntor 2018 në ora 23:52
 10. KMN liked eby's post in the thread Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar.

  Te pakten ketu ne forum kan krijuar 4 a me shume antar rrejt social. Asnjeri nuk rezistoj me shume se 1 muaj, Eshte shume e veshtire, te...

  20 Nëntor 2018 në ora 23:50
 11. eby u përgjigjë tek tema Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar.

  Te pakten ketu ne forum kan krijuar 4 a me shume antar rrejt social. Asnjeri nuk rezistoj me shume se 1 muaj, Eshte shume e veshtire, te...

  20 Nëntor 2018 në ora 23:43
 12. KMN u përgjigjë tek tema Shiko Filma Online Me Titra Shqip [Pa Rreklama].

  ni pytje pse mu regjistru kur filmat mun mi kshyr ehde pa u regjistru si psh. Filma24 FilmaOn e shum te tjera kto nuk kerkojn as...

  20 Nëntor 2018 në ora 23:39
 13. KMN u përgjigjë tek tema Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar.

  mun me ec nese krijon diqka prej veti e jo tu i kopju facebookin e kto tjerat

  20 Nëntor 2018 në ora 23:37
 14. DailyTeCh u përgjigjë tek tema Re: YouTube will no longer allow creators to make money until they reach 10,000 views.

  NJe channel ma paten mar drejten monetized edhe pse i kisha subs edhe minutat, e pastrova kanalin nga disa video te dyshimta dhe dergova...

  20 Nëntor 2018 në ora 23:30
 15. Universal liked Mevlan Sopa's post in the thread Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar.

  Rrjet Social Shqiptar Dedikuar komunitetit shqiptar në të gjithë botën. https://nrrjet.com Ju ndihmon qe te komunikoni me shoket , te...

  20 Nëntor 2018 në ora 23:21
Loading...