1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit

Vargu i aktiviteteve për të gjithë anëtarët e regjistruar në Informatika Shqiptare.

 1. Zeshkani200 u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  Po ne wan valla

  8 Qershor 2023 në ora 14:15
 2. Bushido King u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  Kabllen ne kete wirelessin e ri te dytin a e ke shti ne portin Wan qe dallon me vetem nje ngjyre , ndersa ne ata te postes kabllen e...

  8 Qershor 2023 në ora 13:02
 3. Zeshkani200 u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  Dynamic ip ja kum lan po spo ban

  7 Qershor 2023 në ora 20:45
 4. Poshnjari liked ﴾.﴿'s post in the thread Macrium Reflect.

  http://updates.macrium.com/reflect/v8/v8.0.7279/details8.0.7279.htm...

  7 Qershor 2023 në ora 19:29
 5. Zeshkani200 postoi një temë të re.

  Pyetje Wifi postelekomi

  E kam intenetin prej postelekomi e kum lidh edhe wifi 2 po kjo nuk jep internet ja ban dynamic ip a lejon posta dy. Wifi. Edhe cillat...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  7 Qershor 2023 në ora 18:29
 6. Zeshkani200 u përgjigjë tek tema Pyetje Ndihme ne Ruter-Repeater.

  Nje pytje a ban

  7 Qershor 2023 në ora 18:24
 7. Poshnjari liked ﴾.﴿'s post in the thread UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem).

  https://www.udemy.com/course/sell-flowers-online-2022-dropshipping-for-passive-income-course/?couponCode=SHOPIFYDROP2023

  7 Qershor 2023 në ora 09:54
 8. beyourself u përgjigjë tek tema Per Artikull Te Paster ju rekomandoj.

  Po shifja nje tutorial rreth aprovimit te google adsense me ane te chatgpt... ajo metode qe perdornin ata ishte qe merrnin nje tekst te...

  6 Qershor 2023 në ora 23:39
 9. Poshnjari u përgjigjë tek tema Per Artikull Te Paster ju rekomandoj.

  E shikoj pak të vështirë sepse chatgpt i merr artikujt nga faqe të ndryshme të cilat janë të njohura për Google.

  6 Qershor 2023 në ora 22:13
 10. Zeshkani200 u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  po cillen m ja lan dynamik ip a po

  6 Qershor 2023 në ora 18:11
 11. beyourself u përgjigjë tek tema Per Artikull Te Paster ju rekomandoj.

  Pershendetje, a mund te perdoresh ChatGPT per tu aprovuar ne Google AdSense? A ka provuar ndonje person

  6 Qershor 2023 në ora 18:08
 12. Bushido King u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  Routerin e postes apo qka eshte ajo kompani provider ti ata nuk ke pse me konfiguru asgje ,vetem kete routerin e dyte dytsor qe e ke ble...

  6 Qershor 2023 në ora 18:00
 13. Zeshkani200 Ptk wifi »

  6 Qershor 2023 në ora 16:17
 14. Zeshkani200 u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Wifi postelecomi.

  Po spo me ban a duhet ppoe a statik

  6 Qershor 2023 në ora 16:06
 15. beyourself u përgjigjë tek tema UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem).

  Mos ndonjeri nga ju ka ndonje link per photoshop free. Ose keys.

  6 Qershor 2023 në ora 16:06
Loading...