1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Comments on Profile Post by davinjoo al

 1. pumma
  pumma
  Po ende ne shitje eshte
  6 Shtator 2019
 2. davinjoo al
  davinjoo al
  Sa kushton?
  6 Shtator 2019
 3. pumma
  pumma
  500e
  7 Shtator 2019
 4. davinjoo al
  davinjoo al
  500€??
  7 Shtator 2019