1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Comments on Profile Post by Nickmd

 1. Lodvald
  Lodvald
  po patjeter me qfar ?
  29 Janar 2017
  Nickmd pëlqen postimin.
 2. Nickmd
  Nickmd
  Faleminderit per pergjigje, edhe pse e kam pa qe e ke cek qe sjep pergjigje per adsense. Kam problem me invalid traffic, met njejten metod kam punuar edhe muajt e me parshem por qe 4 5 muaj kam probleme me invalid traffic. Perdori cfr, theme sahifa e disa gjera te tjera por spo mundem ta di ku eshte problemi. Ju faleminderit. Poashtu reklamat i perdori 300x600
  29 Janar 2017
 3. Lodvald
  Lodvald
  sa e ke invalid traffic diku ke 10 % e kemi te gjith
  30 Janar 2017
  Nickmd pëlqen postimin.
 4. Nickmd
  Nickmd
  Jo vlla mu mka shku deri 80 perqin kta mujt e fundit. Trafikun e kam nga fb.
  30 Janar 2017
 5. Lodvald
  Lodvald
  a po perdor clickjack ?
  30 Janar 2017
 6. Nickmd
  Nickmd
  po me cj kam punu ma heret skam pas problem kurr met njejten metod, e kohen e fundit e kam testu edhe pa cj edhe me cj invalidi i njejt.
  30 Janar 2017
 7. Lodvald
  Lodvald
  clickjack mos perdor se do marrish ban thuj shyqyr se ske marr ban
  31 Janar 2017