1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Comments on Profile Post by its6enti

 1. DailyTeCh
  DailyTeCh
  Po pse jo
  7 Prill 2016
 2. its6enti
  its6enti
  flm
  A mundem ta ndrroj adresen e ads se nuk me ka shku ne adresen qe e kam nis edhe kur muj me ndru qe 2 jaw e kam nis ??
  7 Prill 2016
 3. DailyTeCh
  DailyTeCh
  Qe dy jav tu ka nis PIN, pse po don me ndrru,prit edhe pak me siguri qe vjen PIN nese nuk vjen PIN mbrenda 5/6 jave ateher ndrysho adresen dhe ben kerkes per PIN te ri.
  7 Prill 2016
 4. its6enti
  its6enti
  nuk besoj qe shkon se nuk ja kom jep rrugen kom gabu po a muj tash tja ndrroj ?
  7 Prill 2016
 5. DailyTeCh
  DailyTeCh
  Po ndrroja adresen dhe prit kur te del opcion me be request new pin apo resend PIN.
  7 Prill 2016
 6. its6enti
  its6enti
  dmth muj mejher a? edhe a kishe mujt me mtregu qa duhet mi jep ps emrin e qati qe o lokali se un po du me qu en ni lokal qe ma ka jep njani adresen a veq emrin e lokalit a qysh
  7 Prill 2016