1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #20

Thread:
Per te ardh keq, por a ka dhe me keq?
 1. 21 Qershor 2022

  *VLORI*

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 31
  Postimet:
  1,130
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
 2. 21 Qershor 2022

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  951
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. 21 Qershor 2022

  Mr.Gh0$T

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. 20 Qershor 2022

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë, nga Diku ketej rrotull
  Postimet:
  3,302
  Pëlqimet:
  1,200
  Pikë nga trofetë:
  343