1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Perdorimi i multi-language (shume gjuhesh) ne PHP/MySQL
 1. 25 Qershor 2022

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. 23 Qershor 2022

  Freeman

  Anëtar, Mashkull, nga Shqipëri
  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. 19 Qershor 2022

  Mr.Gh0$T

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. 18 Qershor 2022

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  3,228
  Pëlqimet:
  1,176
  Pikë nga trofetë:
  343
 5. 18 Qershor 2022

  clusterphys

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  998
  Pëlqimet:
  323
  Pikë nga trofetë:
  93
 6. 18 Qershor 2022

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21
  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73