1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Per te ardh keq, por a ka dhe me keq?
 1. 24 Nëntor 2022

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,128
  Pikë nga trofetë:
  448
 2. 20 Qershor 2022

  Alkeo

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga ____
  Postimet:
  1,120
  Pëlqimet:
  496
  Pikë nga trofetë:
  163
 3. 20 Qershor 2022

  KMN

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 23, nga Gjilan
  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  160
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. 19 Qershor 2022

  perrex

  Anëtar
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. 18 Qershor 2022

  Mr.Gh0$T

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
 6. 18 Qershor 2022

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë, nga Diku ketej rrotull
  Postimet:
  3,302
  Pëlqimet:
  1,200
  Pikë nga trofetë:
  343
 7. 18 Qershor 2022

  reflect1

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 31, nga Kosov/Albania
  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. 18 Qershor 2022

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  951
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
 9. 18 Qershor 2022

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,419
  Pëlqimet:
  403
  Pikë nga trofetë:
  163
 10. 18 Qershor 2022

  beyourself

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 19, nga Tirane,Albania
  Postimet:
  175
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28