1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Për fillestarët: Terminologjia e Kriptosferës
 1. 9 Dhjetor 2021

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. 5 Dhjetor 2021

  RegShqip

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
 3. 29 Nëntor 2021

  getrich

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 31
  Postimet:
  2,258
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
 4. 29 Nëntor 2021

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,654
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. 28 Nëntor 2021

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,562
  Pëlqimet:
  1,287
  Pikë nga trofetë:
  358
 6. 26 Nëntor 2021

  *VLORI*

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 30
  Postimet:
  1,123
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  128
 7. 26 Nëntor 2021

  ALBKOS Marketing

  Anëtar Aktiv, 22, nga Tirane, Albania
  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
 8. 26 Nëntor 2021

  DailyTeCh

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  1,941
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
 9. 26 Nëntor 2021

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  138
 10. 26 Nëntor 2021

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343