1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Krijim Logo "Real Propery Management"
 1. 7 Shkurt 2021

  boni

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. 5 Shkurt 2021

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. 4 Shkurt 2021

  sodovina-city

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 26, nga Viti
  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  182
  Pikë nga trofetë:
  88
 4. 4 Shkurt 2021

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,849
  Pëlqimet:
  1,023
  Pikë nga trofetë:
  343
 5. 4 Shkurt 2021

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 20
  Postimet:
  701
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  73
 6. 4 Shkurt 2021

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. 4 Shkurt 2021

  Mr.Gh0$T

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  624
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  73