1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Ndihmë YouTube 3 Muaj Pune dhe ja rezultatet
 1. 12 Korrik 2020

  Mr.Gh0$T

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. 8 Korrik 2020

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 19
  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 3. 7 Korrik 2020

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. 7 Korrik 2020

  rockstar

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28