1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #2

Thread:
Ndihmë Program falas per Restaurant !
 1. 10 Qershor 2020

  boni

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. 10 Qershor 2020

  Erion-IT

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. 10 Qershor 2020

  bthaci

  Anëtar Aktiv, 17
  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. 10 Qershor 2020

  Alkeo

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga ____
  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. 10 Qershor 2020

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,300
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
 6. 10 Qershor 2020

  @science

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38